Opinie klientów

Decyzję o zrzuceniu „kilku kg” podjąłem, gdy osiągnąłem wagę 90 kg przy 178 cm wzrostu.

Wprowadzenie kilku prostych zasad, takich jak regularne posiłki, dzienna
kontrola wagi, pozwoliły mi schudnąć w okresie półrocza 10 kg. Jednak
efekty nie były dla mnie wystarczające a waga w pewnym momencie
stanęła w miejscu.

Wtedy nawiązałem kontakt z Paulą (koniec kwietnia 2016).

Początkowo zdecydowałem się na 3 treningi personalne w ciągu
tygodnia a po krótkim czasie również indywidualną dietę.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. W ciągu 4 miesięcy osiągnęliśmy
następujące rezultaty, które ciężko byłoby mi osiągnąć w pojedynkę :

  • redukcja tkanki tłuszczowej o 7.7 pkt. % (z 20,2% do 12,5%) przy nieznacznej utracie masy mięśniowej

  • redukcja ciężaru ciała o 10kg (z 79,7 kg na 69,kg).

To co bardzo cenie w naszej współpracy to fakt, że Paula zajmuje się moją osobą kompleksowo: potrafi połączyć sport i dobrać do tego odpowiednią dietę, która nie sprawia, że chodzę głodny i mam spadki energii podczas dnia czy podczas treningów. Fakt, że posiada dyplom wyższej uczelni medycznej w zakresie dietetyki utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem pod opieką specjalisty.

Wojciech S.

zmiana

Przed współpracą z Paulą moja tarczyca rozszalała się na dobre, co skutkowało dość szybkim wzrostem wagi i złym samopoczuciem, które rekompensowałam sobie niezdrowym jedzeniem i kółko się zamykało. Paula od początku okazała zainteresowanie, wsparcie i pełen profesjonalizm. Pierwszy raz ktoś wytłumaczył mi, że do dietetyka nie idzie się po „dietę cud” pozwalającą schudnąć do wymarzonej cyfry na wadze, tylko po zmianę złych nawyków żywieniowych i zmiany stosunku do żywienia na całe życie. Paula za pomocą kilku prostych zasad uczy jak zdrowo żyć, co dało efekty dość szybko.

Waga spadła, sylwetka wygląda lepiej, ale to tylko dodatkowe „efekty uboczne”. Przede wszystkim poprawiło się samopoczucie i cały dzień czujesz się lekko. Dobre, proste dania, bez żadnych udziwnień, każdy z łatwością znajdzie wszystko w pobliskim sklepie. Szczerze polecam każdemu. Wszystko prowadzone z głową, pełna troska o każdego podopiecznego.

Natalia P.

zmiana

Najlepsza dietetyczka ever 😊! Zalecenia, które dostałam stały się moim sposobem na jedzenie, a nie sztywną, restrykcyjną dietą. I najważniejsze – nie chodzę głodna! Polecam wszystkim! 😊🙂

Agnieszka B.
zmiana

Współpraca z Paulą pomogła mi zmienić styl życia. Wprowadziłam zdrowe nawyki żywieniowe. Nie korzystałam z żadnej rozpisanej diety, z 30-sto dniowego jadłospisu. Jadłam to, na co miałam ochotę, bo bardzo dobrze znam zasady komponowania posiłków. Podstawową wiedzę na temat składników odżywczych zdobyłam na konsultacji z Paulą. Doskonale wiem co jeść po treningu, co jeść przed treningiem, po jakie produkty sięgać w ciągu dnia. Kluczem do sukcesu jest zdobyta świadomość żywieniowa. Polecam.

Iwona K.
zmiana

Moją przygodę z siłownią zaczęłam 4 lata temu ,było ciężko uczęszczałam na wszystkie zajęcia fitness po dwie godziny dziennie sześć razy w tygodniu , zajecia z obciążeniem nie wchodziły w grę .Próbowałam róznych diet, a efekt był taki ze zawsze waga wracała .W lutym b.r. na siłowni poznałam Paulę która po długim wywiadzie ułożyla mi dietę i dobrała ćwiczenia .Po miesiącu stosowania sie do zaleceń sukces mierzony w centymetrach ,ciało nabrało sportowego wyglądu ,a przede wszystkim nauczyłam się zdrowo odżywiać i mam duzo więcej energii .Wszystko zawdzięczam Pauli jej fachowe podejscie , profesjonalizm i ogromna wiedza przyczyniła sie do tego ,że w końcu osiągnęłam zamierzony cel . Współpraca z Paulą to strzał w dziesiątkę . POLECAM!!!!!

Izabela W.

Otwarta, ambitna, profesjonalna, kreatywna i z pasją. Taką właśnie trenerką jest Paula. Pracujemy razem od półtorej miesiąca. Jest to praca od podstaw, obciążona zmianami neurologicznymi, więc trudna. Jednak pracując z Paulą czuję się bezpiecznie i co najważniejsze robię postępy. Zmienia się nie tylko moje ciało, ale wytrzymałość i samopoczucie. Pod jej okiem zmieniam również nawyki żywieniowe, poznaję smaczną stronę posiłków „fit”. Dieta, którą Paula dla mnie skomponowała jest pełnowartościową, urozmaiconą i przede wszystkim zgodną z moimi kubkami smakowymi kompozycją pysznych dań. Połączenie odpowiedniej diety, wsparcia i profesjonalizmu jakim charakteryzuje się moja trenerka jest gwarantem mojego sukcesu 🙂
Więc jeśli poszukujesz EFEKTYWNEJ, PRZYJEMNEJ, KREATYWNEJ, DYNAMICZNEJ i WYJĄTKOWEJ współpracy z trenerem, to z całym przekonaniem polecam Ci PAULĘ 😉

Joanna W.

Rozpoczęcie pracy z Paulą było jedną z najlepszych decyzji jaki podjęłam. Praca jest bardzo ciężka, ale daje świetne efekty. Odpowiednia dieta i regularne treningi poprawiły moje samopoczucie oraz wzmocniły moje ciało. Z kolejnymi treningami kondycja i wytrzymałość są coraz większe, a waga i obwód w pasie coraz mniejsze. Treningi są zróżnicowane, co sprawia, że nigdy się nie nudzą. Poza tym atmosfera podczas ćwiczeń jest luźna i przyjazna. Ćwiczenia są dostosowanie do postawionego celu oraz do moich możliwości. W trakcie każdego treningu nie mogę się już doczekać kolejnego. Paula potrafi zmobilizować do ciężkiej pracy. Dzięki Niej uwierzyłam w to, że potrafię i dam radę osiągnąć wszystko.

Katarzyna M.

Jestem zadowolona z naszej współpracy. Efekty są widoczne, a Twoje diety trafiają w 10. 🙂

Alicja K.

Ćwiczyłem z Paulą przez 1,5 miesiąca. Miałem problemy z kręgosłupem i ćwiczenia Pauli były do tego dostosowane. Po 1,5 miesiąca osiągnąłem znacznie lepsze wyniki i wiele się zmieniło na lepsze. Paula jest ambitna, pracowita i zorganizowana. Jeśli szukasz trenera personalnego to polecam serdecznie.

Erkan D.